Drugi sparing wygrany

W niedzielnym spotkaniu kontrolnym Komorniki pokonały A-klasowy zespół ze Szklar Dolnych 4:5. Nasz team rozegrał bardzo dobre spotkanie, pierwsza połowa wygrana 0:3 przebiegła pod nasze dyktando. Druga cześć to kilka błędów, przezktórewpadały niepotrzebne bramki.Trzeba wspomnieć o fenomenalnej postawie młodszego z braci Baryczkowski, który w pierwszej połowie zagrał koncertowo i ustrzelił klasycznego hattricka. Cieszy postawa naszego zespołu jeszcze niespełna rok temu sparing rozgrywany z Relaksem zakończył się wysoką porażką bo aż 8:2widać postęp, którypoczynili nasi piłkarze. W kolejnym meczu kontrolnym LZS Komorniki jedzie do Kłębanowic by zagrać z miejscowym Zrywem. Spotkanie rozpocznie się o godz.13.00 na boisku w Kłębanowicach.