This is "Komory"

W niedzielnym spotkaniu podopieczni Damiana Cybulskiego pokonali Spartę Rudna 2:3.

Posiadanie piłki przez naszych piłkarzy było z pewnością mniejsze od rywala lecz to Komorniki schodziły na przerwę z dwubramkową zaliczką. Jako pierwszy do siatki trafił Michał Tasarz, został perfekcyjnie obsłużony przez Matusza Pasiaka i z kilku metrów wpakował piłkę do bramki. Drugie trafienie to zasługa Patryka Kuśmierza oraz Krystiana Baryczkowskiego. Pierwszy z nich posłał futbolówkę do wybiegającego za linię obrony Krystiana a ten po profesorsku położył bramkarza i strzelił do pustej bramki.

Po przerwie gospodarze zdołali zremisować po trafieniach z rzutu karnego oraz wolnego. Kiedy każdy już myślał, że rezultat się nie zmieni pada bramka. Komorniki po raz kolejny obejmują prowadzenia. Tym razem po strzale głową w dalszy róg Dawid Kowal pokonuję Macieja Kijewskiego. Asystę przy tym trafieniu zanotował Mateusz Tasarz. Wynik nie uległ zmianie i Komorniki wygrywają kolejny sparing z A-klasowym rywalem.
Wygrany sparing z zespołem grającym o klasę wyżej , który zajmuje miejsce tuż za podium daję pozytywnego kopa przed nadchodzącą rundą.
W najbliższą niedzielę naszym rywalem będzie Transportowiec Kłopotów, spotkanie rozpocznie się o godz. 12.00 na boisku w Komornikach.