Ważny mecz z Tymową

W niedzielę (09.11) nasz lokalny LZS rozegra spotkanie z Victorią Tymowa. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11.00. Zbiórka zawodników 10.00.
Zapraszamy kibiców na ostatni spotkanie jesiennej rundy !

Trochę statystyk:

LZS Komorniki - na własnym terenie rozegrał 4 spotkania z tego wygrał 3 oraz 1 zremisował, zdobywając przy tym 14 bramek a tracąc 5,

Victoria Tymowa - na wyjeździe rozegrała 4 spotkania z tego wygrała 3 oraz 1 przegrała, zdobywając przy tam 14 bramek a tracąc 6
Dla obu zespołów będzie to bardzo ważne spotkanie. Jeśli Komorniki zdobędą 3 punkty to zimę spędzą na fotelu lidera natomiast gdy 3 punkty zgarnie Tymowa zmniejszą stratę do pierwszej trójki.

Ciekawą anegdotą jest fakt, iż Komorniki od sezonu 2002/03 rozegrały siedem spotkań z Victorią Tymowa. Z tego zaledwie w dwóch spotkaniach zdołały przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, a porażkę ponosiły aż pięciokrotnie. Stosunek bramek w tych pojedynkach jest nieco zaskakujący, bo 18:17 dla Komornik. Warto dodać, że w pojedynkach pomiędzy Victorią, a naszym LZSem padało średnio pięć trafień na mecz więc w najbliższą niedziele zapowiada się na ciekawe spotkanie.